Kontakt oss

Eva Løvseth
Kontorleder og partner

Dir. tlf: (+47) 469 77 812 (no sms)
Mobil: (+47) 920 34 862
E-post: eva@meetings.no

Ansatt siden 2003, Erfaring fra bransjen siden 1996. Tidl. bookingsjef Oslo Kongresssenter, Daglig leder Vaffelhuset- Select Service Partner. Utdannet markedsøkonom fra IHM.

Anne-Mari Hernes
Daglig leder og partner

Dir. tlf: (+47) 469 77 810 (no sms)
Mobil: (+47) 975 19 747
E-post: anne-mari@meetings.no

Ansatt siden 2000. I 2012-2013 styrket hun sin kompetanse for håndtering av store arrangementer da hun jobbet med "The 38th World Hospital Congress" hos Norsk sykehus- og helsetjenesteforening. Hun har erfaring fra bransjen siden 1991 gjennom stillinger som salgssjef og konferansekonsulent på ulike hoteller. Utdannet siviløkonom.

Kristin Vembe
Online Manager

Dir. tlf: (+47) 469 77 811 (no sms)
Mobil: (+47) 958 66 464
E-post: kristin@meetings.no

Ansatt april 2015. Kommer fra tilsvarende stilling hos Hotel-Link. Erfaring fra bransjen siden 2007. Utdannet Markedsøkonom fra NMH.

Anita Hammersvik
Møteplanlegger & Hotellmegler

Dir. tlf: (+47) 469 77 816 (no sms)
Mobil: (+47) 905 84 312
E-post: anita@meetings.no

Ansatt april 2015. Kommer fra stilling som Salgssjef hos Akerrestauranter. Utdannet på Norsk Hotellhøgskole.

Mona Tangen Andresen
Hotellmegler

Dir. tlf: (+47) 469 77 815 (no sms)
Mobil: (+47) 986 82 033
E-post: mona@meetings.no

Ansatt siden januar 2017. Kommer fra stillinger som arrangementkoordinator og prosjektkoordinator i reiseliv, event og hotellbransjen. Utdannet reiselivskoordinator med fordypning i språk.

Thea Rustand
Hotellmegler

Dir. tlf: (+47) 469 77 814 (no sms)
Mobil: 90745564
E-post: thea@meetings.no

Ansatt februar 2017. Kommer fra stillinger som arrangementskoordinator og bookingsjef med bransjeerfaring siden 2006. Utdannet ved Markedshøyskolen Campus Kristiania og har bachelor i hotell- og relasjonsledelse.

Marianne Juva
Møteplanlegger

E-post: marianne@meetings.no

I permisjon til sommeren 2017.

Ansatt mars 2015. Kommer fra stillingen som Conference Manager på Scandic Oslo City, og har erfaring fra bransjen siden 2006. Utdannet reiselivskoordinator med fordypning i hotelledelse og markedsføring.

Veronica Persson
Hotellmegler

Dir. tlf: (+47) 469 77 814 (no sms)
Mobil: (+47) 404 50 389
E-post: veronica@meetings.no

I permisjon til januar 2018.

Ansatt august 2015. Kommer fra stillingen som Arrangementskoordinator på Oslo Kongressenter, og har erfaring fra reisebransjen siden 2010. Utdannet Yh Trac-diplomerad Resekonsulent med fordypning i reseproduktion i Uddevalla.

Zelda
Kontorets maskot

E-post: post@meetings.no