Kontakt oss

Meetings har dyktige medarbeidere med unik kompetanse. Kontakt gjerne en av oss direkte eller send henvendelse til post@meetings.no.

Kunderådgivere

Kristin Vembe

(+47) 469 77 811 (no sms)
(+47) 958 66 464
kristin@meetings.no
Veronica Persson

(+47) 469 77 814 (no sms)
(+47) 404 50 389
veronica@meetings.no
Thea Rustand

(+47) 469 77 812 (no sms)
(+47) 907 45 564
thea@meetings.no
Mona Tangen Andresen

(+47) 469 77 815 (no sms)
(+47) 986 82 033
mona@meetings.no

Arrangementsplanleggere - konferansetjenester

Marianne Juva

(+47) 469 77 813 (no-sms)
(+47) 952 78 649
marianne@meetings.no
Anita Hammersvik

(+47) 469 77 816 (no sms)
(+47) 905 84 312
anita@meetings.no

Administrasjon

Anne-Mari Hernes

(+47) 469 77 810 (no sms)
(+47) 975 19 747
anne-mari@meetings.no
Eva Løvseth

(+47) 920 34 862
(+47) 920 34 862
eva@meetings.no