Meetings har dyktige medarbeidere med unik kompetanse. Kontakt gjerne en av oss direkte eller send henvendelse til post@meetings.no.

Kunderådgivere

Kristin Vembe

(+47) 469 77 811 (no sms)
(+47) 958 66 464
kristin@meetings.no
Veronica Persson

(+47) 469 77 814 (no sms)
(+47) 404 50 389
veronica@meetings.no
Mona Tangen Andresen

(+47) 469 77 815 (no sms)
(+47) 986 82 033
mona@meetings.no
Ingrid Hellen

(+47) 469 77 813 (no sms)
(+47) 456 94 429
ingrid@meetings.no
Zelda

+47) 23 13 15 15
post@meetings.no

Arrangementsplanleggere - konferansetjenester

Anita Hammersvik

(+47) 469 77 816 (no sms)
(+47) 905 84 312
anita@meetings.no
Mette Magnussen

(+47) 469 77 812 (no sms)
915 54 525
mette@meetings.no
Marianne Juva - i permisjon

(+47) 469 77 813 (no sms)
(+47) 952 78 649
marianne@meetings.no

Administrasjon

Anne-Mari Hernes

(+47) 469 77 810 (no sms)
(+47) 975 19 747
anne-mari@meetings.no
Eva Løvseth

(+47) 469 77 817 (no sms)
(+47) 920 34 862
eva@meetings.no