Meetings har dyktige medarbeidere med unik kompetanse. Kontakt gjerne en av oss direkte eller send henvendelse til post@meetings.no.

Våre ansatte

Anne-Mari Hernes

(+47) 469 77 810 (no sms)
(+47) 975 19 747
anne-mari@meetings.no
Eva Løvseth

(+47) 469 77 817 (no sms)
(+47) 920 34 862
eva@meetings.no
Kristin Vembe

(+47) 469 77 811 (no sms)
(+47) 958 66 464
kristin@meetings.no
Anita Hammersvik

(+47) 469 77 816 (no sms)
(+47) 905 84 312
anita@meetings.no
Mette Magnussen

(+47) 469 77 812 (no sms)
(+47) 915 54 525
mette@meetings.no
Arild Esnali

(+47) 469 77 815 (no sms)
(+47) 486 02 270
arild@meetings.no
Thea Sophie Nelstrøm

(+47) 469 77 814 (no sms)
(+47) 907 45 564
thea@meetings.no
Zelda

(+47) 23 13 15 15
post@meetings.no