Be om tilbud fra Quality Hotel Panorama eller finn flere møtelokaler i Trondheim eller andre destinasjoner
Quality Hotel Panorama






















Hva med konferanse eller møte på Quality Hotel Panorama?
Quality Hotel Panorama er et av Trondheims største konferansehoteller med plass til totalt 850 popcorn- og softis-spisende gjester i den største salen. Hotellet har til sammen 18 møterom med ulik kapasitet. Fra hotellrommet kan du nyte den nydelig utsikt over Tillermarka, Trondheimsfjorden eller Granåsen. I restauranten The Social Bar & Bistro kan du få en fantastisk smaksopplevelse, fra de beste klassiske bistroretterne med en moderne vri eller en smakfulle snacks tallerken fylt av italienske fristelser. Like i nærheten av hotellet finner du også mange shoppingmuligheter og sportsaktiviteter.
Hotellet ligger et steinkast unna Trondheim, kun 7 km sør for sentrum. Vi har parkeringsmuligheter og gode bussforbindelser til flere destinasjoner i Trøndelag, men du behøver ikke dra langt for de gode opplevelsene
Fra Trondheim Lufthavn legger vi legger tilrette med shuttlebuss, og hotellet ligger 40 minutters busstur fra flyplassen.
Møterom
Tiller 1
Skoleoppsett: 170 Bankett: 145 Kino: 210 Dagslys: Ja
Tiller 2
Skoleoppsett: 170 Bankett: 145 Kino: 210 Dagslys: Ja
Tiller 3
Skoleoppsett: 170 Bankett: 145 Kino: 210 Dagslys: Ja
Tiller 4
Skoleoppsett: 170 Bankett: 145 Kino: 210 Dagslys: Ja
2-dagers konferanse med middag og Superior-rom med panoramautsikt
Etter en storstilt utbygging, åpnet vi nylig som et av Trondheims største konferansehoteller. Dette feirer vi med et godt tilbud på 2-dagers konferanser.
Vår nye kongressavdeling på 2000 kvadratmeter strekker seg over to etasjer. Her vil dere oppleve elegant design og koselige loungeområder i kombinasjon med toppmoderne konferanselokaler - En perfekt ramme for de gode møtene.
Hos oss er mulighetene mange, og vi hjelper deg mer enn gjerne under planleggingen, for å sørge for at ditt arrangement overgår deltakernes forventninger.
Fra Trondheim Lufthavn kan vi tilrettelegge med Shuttlebuss, som tar deltakerne direkte til hotellet på 35 minutter.
Pris: Fra kr. 3375
Pris inkluderer:
- 2-dagers konferanse i et av våre nye, delikate møterom
- Middag i The Social Bar & Bistro
- Overnatting i Superior rom med panoramavinduer som strekker seg fra gulv til tak
