Be om tilbud fra Savoy 1918 eller finn flere møtelokaler i Oslo eller andre destinasjoner

Savoy 1918

Bestill ditt neste møte eller kurs på Savoy 1918

Savoy har alltid vært mer enn et hotell. I over et århundre har det vært et hjem for reisende, et samlingspunkt for Oslo og en scene for historier, både storslåtte og intime. Huset har gjennomgått en total renovering, en transformasjon som både fornyer og bevarer karakteren som har definert oss gjennom generasjoner.

Nyåpning i juni 2026, og du ønskes velkommen til 92 individuelt innredede rom, selskaps- og møterom utformet for både avkobling og feiring, samt en ny restaurant og bar hvor byen og dens gjester igjen møtes. For rolige øyeblikk vil våre velvære­fasiliteter, fra badstue til avslapningsområde, tilby den stille luksusen av restitusjon.

Her er ikke tradisjon noe som bare minnes, den leves. Hver detalj er nøye utvalgt, fra kuraterte antikviteter til gjennomtenkte bekvemmeligheter, slik at oppholdet ditt bærer elegansen fra fortiden og komforten fra nåtiden.

Vi ser frem til å ønske deg velkommen til det nye Savoy 1918!

Fasiliteter: Restaurant & Bar, Gym, Spa & Velvære, Møterom, Chambre Separee Tjenester: Concierge, Turndown Service, Room Service, Porter Service

Universitetsgaten 11, Oslo

Antall hotellrom: 92
Maks antall i største møterom (kino): 45
Rom
Restaurant
Bar
Basseng
Trimrom
Fra Meetings

Skal du ha møte på Savoy 1918? Vi hjelper deg å få et tilpasset tilbud — helt gratis.

Møterom

Tullinhaven

Skoleoppsett: 30 Kino: 45

Direktør Nilsen

Styrerom: 10