Be om tilbud fra Voksenåsen Hotell, BW Signature Collection eller finn flere møtelokaler i Oslo eller andre destinasjoner

Voksenåsen Hotell, BW Signature Collection

Voksenåsen er Norges nasjonalgave til Sverige som takk for hjelpen under andre verdenskrig. Et hotell og kultursenter med unike rammer for mellomenneskelige møter. Et modernistisk kulturminne midt i naturen, ovenfor Holmenkollen med panoramautsikt over Oslo.

Hos oss får dere fantastisk utsikt i fredelige omgivelser, spennende mat, god plass og ikke minst kort reisevei. Nybrygget kaffe med frukt i pausene, deilig lunsj, Voksenåsens egen Fika (kaffe og småkaker) i salongen og 3-retters middag fra vårt nordiske samtidskjøkken. Rom og herlig frokost er selvfølgelig også inkludert.

Vår arkitektoniske perle rommer 20 møterom i ulike størrelser og to større saler som tar opptil 180 personer. Vi har 85 hotellrom, en betydelig kunstsamling, utebasseng, badstuer, treningsrom og et stort naturområde for turer til fots, på ski eller med (el-)sykkel.

Vi tilbyr en bred rekke aktiviteter både inne og ute, som gir kulturelt, lærerikt og avslappende påfyll til deres møter.

Voksenåsen er et Voksenåsen Best Western Signature Collection Hotel.

Ullveien 4, Oslo

Antall hotellrom: 85
Maks antall i største møterom (kino): 180
Rom
Restaurant
Bar
Tilgjengelighet
Parkering
Basseng
Trimrom
Miljøfyrtårn

Møterom

Einar Gerhardsen

U-bord: 42 Skoleoppsett: 108 Styrerom: 40 Kino: 180

Tage Erlander 1+2

U-bord: 50 Skoleoppsett: 120 Styrerom: 60 Bankett: 90 Kino: 140

Tage Erlander 1

U-bord: 28 Skoleoppsett: 60 Styrerom: 32 Kino: 80

Tage Erlander 2

U-bord: 22 Skoleoppsett: 30 Styrerom: 22 Kino: 45

Dag Hammarskjöld

U-bord: 30 Skoleoppsett: 72 Styrerom: 30 Kino: 100

Astrid Lindgren

Styrerom: 20

Ronja, Pippi, Tjorven og Karlsson

Styrerom: 15

Alfred Nobel

Styrerom: 10

Wanda Heger

Styrerom: 10

Emil

Styrerom: 8