Konferansepakke fra kr 895,-
Samfunnssalen Event & Konferanse
Arranger effektive konferanser i sentrum med kort avstand til offentlig kommunikasjon. Med vår sentrale beliggenhet kan du arrangerer effektive frokostmøter, lunsjmøter eller ettermiddagsmøter for arbeidsplassen, laget eller foreningen. Lett å finne, lett og arrangere.
Pris: 895
Pris inkluderer:
Kaffe / te Forsyn dere fra våre kaffestasjoner i foajeen. Den ene med nykvernede bønner og melk for latte og cappuccino.
Pauseservering Det er inkludert 2 pauser med servering
Lunsj Nystekt assortert brød med en lett blanding av smakfullt pålegg serveres til ønsket tid. Dagens drikke
Møtelokale Med standard AV utstyr som projektor og lerret er inkludert i pakken. I salen er også huset PA med inntil 4 stk mikrofoner inkludert, samt fastmontert scenelys. Vi setter opp salen i ønsket oppsett, tilpasset konferansens størrelse. Internett 500/500 MB, fast og trådløs. Penn og papir tilgjengelig
Garderobe Befinner seg i 3 etg. og er bemannet under hele arrangementets varighet i perioden 15/9 til 15/5
Periode:
Prisen gjelder mandag til torsdag
08.00 – 16.00 (Andre tider på forespørsel.)
Minimum 150 personer
